Postavy

Postavy zakladatelů

Zakladatelé jsou exklusivní jednotky, které se odemknou po určitém počtu zakoupených her. Zatím je odemknuta pouze Gamma (250 prodejů), na 500 požadovaných pro odemčení Turnera se čeká.

Technička Gamma

engineer

Před dlouhou dobou byla Gamma zajata Temnou unií, která do ní implantovala mechanické části. Nepočítali s tím, že by jí tyto části umožnili uniknout. Nyní jako členka zakladatelů je chladná, vypočítavá a vysoce inteligentní. A taky dokáže v mžiku oka rozebrat libovolný stroj Temné unie.

Dragoun Turner

dragoon

Nesobecký, tvrdý a strategický. Turner je legendární vůdce a mentor. Díky tomu, že sloužil v Mech mice už od První války, tak přežil více bitev a dosáhl více vítězství, než většina myší kdy zvládne.

Těžká jednotka Pi

heavy

Ke svým přátelům je srdečný, pro své nepřátele je hotová katastrofa – jako když zkřížíte dohromady tornádo a zemětřesení – zemnádo. Nezahrávejte si s ním – sejme vás. Easy as Pi.

Granátník Lefty

grenadier

Protože je Lefty tvrdohlavý, nevrlý a uhádaný, může být osinou v dolní části těla, ale nikdo se nemůže hádat s palebnou silou, kterou přináší na bojiště. Sice spolehlivý, ale velmi pověrčivý – i přes to, že je pravák, hází granáty levou rukou, protože si myslí, že to přináší štěstí.

Průzkumník Sigma

recon

Sigma je přezdíván Never, protože nikdy nemluví, nikdy nespí, ani nikdy nemrká. Sigmovo temné ticho je záhadou pro všechny kromě Zakladatelů, ale díky němu je ideální zvěd – proklouzne kolem libovolné hlídky, ukradne kterékoliv tajemství a unikne naprosto beze stopy. Legenda mezi myšmi.

Zdravotnice Petra

medic

Petra je jedna z nejstatečnějších zdravotnic, které kdy sloužily v Mech mice. Je bystrá, rychlá a pohotová s obvazy a neztrácí hlavu ani v předních liniích. Ale potřebuje dobrou zálohu – někdy umí být rozmarná a pak si nemusí všimnout obřího brouka, který se jí chystá rozmáčknmout.

Mech Omega

mech

Stvořen samotným mistrerem dráteníkem Tatem, Omega je první mech, který byl doplněn o dovednosti stealth. Se schopností proklouznout za nepřátelskými liniemi a spustit svou smrtící palbu je Omega jednou z nejsilnějších zbraní arzenálu Mech Mice.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© Mech Mice fanweb | Theme by 7Theme